Strona główna » O mnie » Kariera

2000 - 01 Hertha Berlin

Udane miesiące spędzone w MSV Duisburg dały Piotrowi nadzieję na powtórne przebicie się do składu Herthy Berlin. Sezon 2000/2001 ostatecznie przekreślił jednak szanse Piotra Reissa na zaistnienie w berlińskim klubie. Zaledwie 6 występów ligowych (bez gola) to dorobek mizerny, lekko osłodzony strzeleniem bramki... Amice Wronki w rozgrywkach Pucharu UEFA.

Dlaczego się nie udało? - Silna konkurencja, klub miał w składzie wielu reprezentantów swoich krajów - opowiada Piotr Reiss. - Hetha to bardzo duży i bardzo bogaty klub. Mimo że spędziłem tam z przerwami 3 lata, nie poznałem wszystkich ludzi tam pracujących. Cieszę się jednak, że mogłem mieszkać w Berlinie. Na mecze przychodziło sporo polskich kibiców. Zresztą dlatego też Hertha stara się, by w kadrze zespołu był zawsze jakiś Polak.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".