Strona główna

Drużyna Szpiku

Drużyna Szpiku to grupa wolontariuszy działających bezinteresownie, z potrzeby serca na rzecz osób chorych na nowotwory krwi w szczególności na białaczki.

Gotowość niesienia pomocy to nadrzędny cel całej Drużyny. Dla jednych będzie to oddanie szpiku, mówienie, na czym polega przeszczep, dla innych bieganie maratonów w czerwonych koszulkach, czy organizowanie zbiórek krwi, spotkań w szkołach, a także charytatywny udział w kampaniach społecznych. Wszyscy są potrzebni, bo ta Drużyna to po prostu łańcuch składający się z ogniw i każde z nich ma swoje zadanie. Wyjątkowość Drużyny Szpiku polega na różnorodności. Tworzący ją ludzie wnoszą do niej to, co mają najpiękniejszego. Dzielą się sobą, swoimi zdolnościami, talentami i umiejętnościami, ale także otwartością, wrażliwością i gotowością do działania na rzecz potrzebujących. W szeregach Drużyny Szpiku znalazły się osobistości życia publicznego i gwiazdy znane ze szklanego ekranu i pierwszych stron gazet. Kapitanem drużyny jest Piotr Reiss.

 

http://www.darszpiku.pl/

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".