Strona główna

O Fundacji

Fundacja Piotra Reissa rozpoczęła działalność 28 grudnia 2010 roku. Celem organizacji jest promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowców, a także działania na rzecz profesjonalizacji sportu w Polsce. Od momentu powstania, fundacja realizuje wiele projektów i przedsięwzięć, zgodnych z założonymi celami statutowymi.

 

 

Fundacja Piotra Reissa pragnie odgrywać coraz większą rolę w szerzeniu świadomości sportowej poprzez działalność na terenie całego kraju. Ponadto zamierza również kontynuować współpracę z instytucjami działającymi w sporcie oraz objąć swoją opieką sportowców, pomagając im w stworzeniu zaplecza marketingowego wpływającego pośrednio na osiągane przez nich wyniki sportowe.

"Naszą największą nadzieją na przyszłość jest młode pokolenie. Dzieci są źródłem radości i pośrednio realizują nasze marzenia z dzieciństwa. Pozwólmy im jeszcze pełniej przeżyć ten etap i dajmy szansę rozwijać się przez sport" 

Piotr Reiss

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".