Strona główna » O mnie » W mediach

06-12-2016

Piotr Reiss u młodych pacjentów w roli Mikołaja

 W Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbyła się we wtorek II akcja charytatywna „Dodajmy skrzydeł – małym sercom”.

Młodych pacjentów odwiedził Mikołaj, czyli doskonale znany sympatykom futbolu i nie tylko, Piotr Reiss. Były kapitan Kolejorza i szef Akademii Piłkarskiej wręczył dzieciom upominki oraz maskotki. Rozdawał także autografy i pamiątkowe zdjęcia.

– Mikołajki z Piotrem Reissem to był strzał w dziesiątkę. Piotr potwierdził, że jest bardzo kontaktowym i życzliwym człowiekiem – podkreśliła Kinga Jahnz, organizatorka akcji (we wtorek z Reissem odwiedziła ona także szpital w Czarnkowie), która była wspierana przez firmę Wiesław Ryżek Dom-Jan oraz Urząd Miasta Poznania.

Źródło: www.gloswielkopolski.pl

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".