Strona główna » Fundacja » Aktualności FPR

11-12-2015

Akademia i Piotr Reiss darczyńcami Szlachetnej Paczki!

W minioną środę patron Akademii – Piotr Reiss, wziął udział w XV edycji akcji Szlachetna Paczka. Oprócz artykułów pierwszej potrzeby, które dla wybranej rodziny stanowiły przede wszystkim produkty spożywcze oraz artykuły chemiczne i kosmetyczne, nasza Akademia i Fundacja Piotra Reissa przygotowała upominki sportowe – piłkę, plecako-worki, piłkarskie piórniki oraz noworoczne kalendarze.

Warto pomagać tym, którzy naprawdę na to zasługują, a nie stać ich na zakup pewnych rzeczy, tym bardziej w okresie świątecznym. Mam ogromną nadzieję, że prezenty, które wybraliśmy będą trafione i zadowolą zarówno rodziców jak i dwójkę dziecimówi Piotr Reiss. – Będąc na boisku nigdy nie lubiłem przegrywać. Nie lubimy odnosić porażek także na co dzień w życiu. O szczęście warto walczyć do samego końcadodaje.

 

 

Pełną galerię zdjęć można ZOBACZYĆ TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją dostępną na portalu CodziennyPoznan.pl!

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".