Strona główna » Aktualności

02-06-2017

Razem wygrywamy z rakiem piersi

To będzie prawdziwe widowisko! W ramach wsparcia akcji „Razem wygrywamy z rakiem piersi” oraz turnieju „Od świtu do zmierzchu” już 3 czerwca, Piotr Reiss pojawi się na Wielkim Meczu na orliku przy ul. Żonkilowej w Poznaniu, aby wspólnie z tysiącem młodych piłkarzy wspierać walkę z rakiem piersi.

Wydarzenie jest częścią kampanii społecznej, promującej wykrywanie raka piersi „Razem wygrywamy z rakiem piersi". Kampania kierowana jest do mężów, synów, ojców, dziadków, braci, przyjaciół i znajomych, aby zachęcili żony, córki, matki, babcie, przyjaciółki i znajome do badań wczesnego wykrywania raka piersi. Ogromna popularność piłki nożnej może w istotny sposób przyczynić się do zmniejszania śmiertelności na raka piersi ze względu na jego zbyt późne wykrycie.

W Wielkim Meczu 1000 piłkarzy zagra w dwóch 6-osobowych drużynach, zmieniając się płynnie od Świtu do Zmierzchu od 4:35 do 21:05. To pierwszy taki mecz na świecie! Dołącz i zagraj dla ratowania życia kobiet choć kilka minut w jednej z 33 części Wielkiego Meczu.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".