Strona główna » O mnie » Prywatnie

Edukacja

1975 - 79

Przedszkole nr 40, którego patronem były poznańskie koziołki - symbol miasta, kojarzony również z Lechem Poznań. Piotra do przedszkola odprowadzała mama, ale odbierała zawsze babcia, która pozwalała mu od razu iść na boisko i grać z kolegami w piłkę. Co więcej, donosiła mu posiłki: „Gdyby nie babcia Rozalia, nie wiem, czy grałbym w piłkę. Dzięki temu, że pozwalała mi spędzać na boisku całe dni, mogłem rozwijać się piłkarsko już od najmłodszych lat, za co jej bardzo dziękuję. Mimo że już odeszła, pewnie gdzieś z góry obserwuje swojego wnuka i mam nadzieję że jej nie zawiodłem”.
 
strona www >>
 
 
 
1979 - 1987
 
Szkoła Podstawowa nr 74, wówczas imienia Vladimira Komarowa, a obecnie im. Mikołaja Kopernika przy ul. Trybunalskiej, vis a vis stadionu Lecha. "Codziennie rano mogłem spoglądać na obiekt, na którym marzyłem, by zagrać. Wówczas nie przypuszczałem, że to się spełni. Bardzo cieszę się, że powstał tam Klub Kibica Lecha. Dobrą pracę wykonuje Pan Jan Olebiński. Pamiętam pierwsze spotkanie na Bułgarskiej w marcu 2001. Na zawsze przeżycia z tej szkoły zostaną w mojej pamięci. Z klasy do klasy przechodziłem. Może świadectw z czerwonym paskiem nie było, ale mama mówiła, że uczyłem się szybko”.
 
strona www >>

 

1987 - 1990

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych w Poznaniu im. Rudolfa Modrzejewskiego
Ukończona 3-letnia szkoła zawodowa na kierunku kierowca - mechanik samochodowy. "Ze względu na liczne mecze, treningi i turnieje w szkole byłem często gościem. Na pewno nie było to to, co mnie wówczas pociągało, z drugiej strony dzieki tej szkole mogłem rozwijać swoje umiejętności piłkarkie".
 
strona www >>
 
Piotr Reiss posiada wykształcenie średnie, zdał egzamin maturalny w 2008 r.
 
Posiada ukończony kurs trenera II klasy w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".