Strona główna » O mnie » Kariera

1994 - 98 Lech Poznań

Po powrocie z wronieckiej Amiki Piotr Reiss szybko przebił się do składu Kolejorza. W zdobyciu zaufania trenera i kibiców pomogła bramka strzelona w debiutanckim spotkaniu z ŁKS-em Łódź 30 lipca 1994 r. Piotr stał się podstawowym zawodnikiem drużyny.

Był to dla Lecha okres trudny. Sukcesy klubu z lat 80. oraz początku lat 90. wyostrzyły apetyty sympatyków niebiesko-białych, lecz borykany przez coraz większe problemy organizacyjno-finansowe Kolejorz nie potrafił nawiązać do tych osiągnięć. Piotr Reiss grał jednak równo i skutecznie, a do końca 1998 r. nie zagrał w ledwie kilku spotkaniach ligowych. W pamięci kibiców zapisał się w szczególności hat-trick zdobyty przez Piotra w wygranym 3:0 spotkaniu z Legią Warszawa w czerwcu 1998 r. Łącznie w tym okresie gry w Kolejorzu dorobek bramkowy Piotra wzbogacił się o 50 ligowych goli.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookie. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".